Merhabalar değerli dostlarım. Çok uzun yıllar ayrı kaldık biliyorum, yakın çevremden gelen talepler doğrultusunda düşünüp taşınıp tekrar yayına geçme kararı almış bulunuyorum. Eski üye datalarıma erişimim olmadığı için sizlere mail atıp tekrar yayına geçtiğimizi duyuramadım. Ayrı kaldığımız süreçte benim adımı kullanarak piyasada “dizimag geri döndü” diye site açıp üye toplayanlar olmuş. Lütfen bunlara inanmayın.  Sizlere eski dizimag kalitesini yenilenmiş teknolojilerle sunmak için günlerdir çalışıyorum. Eksik arşivimizi toparlama aşamasındayım, sitemizde ÇOK UZUN BİR SÜRE REKLAM OLMAYACAK. Dizileri izlerken reklamlardan sıkılmamanız ve rahat izlemeniz için reklamsız bir yapı hazırladım. Mobil uyumlu cihazlarınızdan da sorunsuz şekilde izleyebileceksiniz.

Bir takım eksiklikler olacaktır, lütfen gözünüze çarpanları bana bildiriniz. En kısa sürede revizeleri yapıp yayına geçirelim. Arşiv çalışmalarımız devam ediyor, hedeflemiş olduğumuz içeriklerin %70 kadarını tamamladık ve eklemeye devam edeceğim.

Sizlerden maddi anlamda hiçbir şey beklemiyorum, sadece eski üyelerimi tekrar sistemde görmek istiyorum. İçeriklere yapacağınız yorumlar ve arkadaşlarınıza tekrar geri döndüğümüzü duyurmanız bana yapacağınız en büyük destektir. Çok büyük yenilikler olacak sadece biraz zaman lazım. Kesintisiz bir yayın keyfi sizleri bekliyor, izlediğiniz bölümleri dahi sistem otomatik olarak izledikleriniz arasına ekleyecek siz bunlarla dahi uğraşmayacaksınız. Çok yakın süre içerisinde de izlediğiniz bölümleri yatağınızdan kalkmadan otomatik geçiş sistemi ile ard arda izleyebileceksiniz. Mobil uygulamadan bahsetmiyorum bile. :)) Eski kadromuzdan bazı isimler eksikte olsa yine bomba gibi geri dönüyoruz.

Bu süreçte gördüğünüz hataları dizimag.to[at]gmail[dot]com mail adresine mail atarak veya yorum yazarak bildirebilirsiniz.

48%