ÜYE OLUN Üye Girişi
Wrestlers

Wrestlers Güreşçiler

0 / 10.0 (0 oy)
IMDB: 8.5
Bu sayfadaki bilgileri arkadaşlarınız ile Paylaşabilirsiniz.
0 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
Wrestlers
Wrestlers'un yayınlanan son bölümü
Wrestlers (tt28711468), Ohio Valley Wrestling'in gerçek yaşam hikâyesini konu alan bir Türkçe dizi. Louisville, Kentucky'de bulunan bu güreş salonu, bir dönem profesyonel güreşçi olmak isteyenlerin hayallerini süsleyen bir mekân olarak biliniyordu. Ancak, günümüzde zor zamanlar geçirmektedir. Ünlü güreşçi Al Snow, geleneksel güreş felsefesine bağlı kalmayı ve hikâye anlatımını özenle korumayı sürdürmektedir.

Ne var ki, salonun maddi durumu oldukça kötüdür. Bu nedenle Al, çoğunluk hissesini yerel iş insanlarından oluşan bir gruba satmak zorunda kalır. Bu gruba, Kentucky eyaletinin popüler radyocusu Matt Jones da dahildir. Ancak, yeni sahipler bile salonun zarar etmeye devam ettiğini gözlemlemektedir. Matt ve diğer sahipler, Al'a yaz aylarında salonun bu kötü gidişatını tersine çevirebilmesi için süre verirler.

Dizinin odak noktası, Al ve geleceğin güreşçilerinden oluşan ekibinin, bu tarihi salonu kurtarmak için verdikleri mücadeledir. Aynı zamanda güreşçiler, kendi aralarında rekabet ve ihtiraslarla boğuşurken çekilen kayıtlarla da diziye derinlik kazandırmaktadır. Wrestlers, güreşin tutkunlarının dünyasına bir bakış sunarken, aynı zamanda dayanışma ve tutkunun gücünü de vurgulamaktadır.
Yeşil simge bölümü daha önce seyrettiğinizi gösterir. Simgeye tıklayarak seyretmedim olarak değiştirebilirsiniz.
Kırmızı simge bölümü seyretmediğinizi gösterir. Simgeye tıklayarak seyrettim olarak değiştirebilirsiniz.