ÜYE OLUN Üye Girişi
Paylaş Paylaş
Thursday's Widows Türkçe Dublaj
Thursday's Widows Türkçe Dublaj

Thursday's Widows Türkçe Dublaj Perşembe Dulları

0 / 10.0 (0 oy)
IMDB: 6.4
Bu sayfadaki bilgileri arkadaşlarınız ile Paylaşabilirsiniz.
1 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@Zarif 1 hafta önce
Zaman kaybı
Thursday's Widows Türkçe Dublaj
Thursday's Widows Türkçe Dublaj'un yayınlanan son bölümü
Thursday's Widows, sosyetik bir çevrede yaşayan Teresa'nın hayatını konu alan gizemli bir Türk dizisidir. Teresa, bir gün kocasıyla yakın iki arkadaşını ölü bulur. Bu olayın ardından gerçekler ortaya çıkmaya başlar ve karanlık sırlar gün yüzüne çıkar. Teresa, ölümlerin ardındaki sırrı çözmek ve sevdiklerinin ölümünün ardındaki gerçeği keşfetmek için mücadele etmek zorundadır.

Thursday's Widows, izleyicilere gizemli ve gerilim dolu bir hikaye sunarken, aynı zamanda sosyetik bir çevredeki ilişkiler ve sırların altını çiziyor. Teresa'nın hayatı, kocasının ve yakın arkadaşlarının ölümüyle alt üst olurken, başka bir dünyanın kapıları da aralanıyor. Dizi boyunca Teresa'nın, bu cinayetlerin arkasındaki sırrı ortaya çıkarmak için geldiği yolu izlerken, düğümlenen ilişkiler, ihanetler ve sırlarla yüzleşmek zorunda kalacaksınız.

Thursday's Widows, sürükleyici bir senaryo ve etkileyici oyunculuklarla izleyiciyi ekran başına kilitlemektedir. Gerilim dolu anlar, sürprizler ve duygusal anlarla dolu olan dizi, her bölümde yeni bir soru işareti bırakarak izleyiciyi merakta bırakmayı başarıyor. Eğer gizemli ve sırlarla dolu bir hikaye arıyorsanız, Thursday's Widows sizin için ideal bir seçenek olacaktır.
Yeşil simge bölümü daha önce seyrettiğinizi gösterir. Simgeye tıklayarak seyretmedim olarak değiştirebilirsiniz.
Kırmızı simge bölümü seyretmediğinizi gösterir. Simgeye tıklayarak seyrettim olarak değiştirebilirsiniz.