ÜYE OLUN Üye Girişi
The Walking Dead: Daryl Dixon Türkçe Dublaj

The Walking Dead: Daryl Dixon Türkçe Dublaj

0 / 10.0 (0 oy)
IMDB: 8.2
Bu sayfadaki bilgileri arkadaşlarınız ile Paylaşabilirsiniz.
1 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@misafir161616 2 hafta önce
Sürükleyici olacak gibi mutlaka izlenmeli
The Walking Dead: Daryl Dixon Türkçe Dublaj
The Walking Dead: Daryl Dixon Türkçe Dublaj'un yayınlanan son bölümü
The Walking Dead: Daryl Dixon Türkçe Dublaj (tt13062500) TWD evreninin yeni dizisinde, hayatta kalmayı başaran kahramanımız Daryl Dixon'a odaklanıyor. Daryl, kendini neredeyse tanıyamadığı bir yer olan Fransa kıyısında bulur. Burada, sürüngenlerin hükmettiği bir dünyada, herkesle iletişim kurmakta güçlük çekerken, rahibeler tarafından yönetilen gizemli bir toplulukla karşılaşır.

Daryl, bu toplulukta insanlığı kurtarmak için önemli bir görev üstlenir. Bu görev, hem zombilere karşı savaşmak hem de kendi kişisel geçmişiyle yüzleşmek için Daryl'e büyük bir meydan okumadır. Amerika'ya geri dönme umuduyla, Daryl yeni misyonunu başarıyla yerine getirmek için elinden geleni yaparken aynı zamanda içsel bir yolculuğa çıkar.

The Walking Dead: Daryl Dixon Türkçe Dublaj, korku ve gerilimin iç içe geçtiği bu post-apokaliptik dünyada hayatta kalmaya çalışan bir karakterin hikayesini anlatıyor. Zengin karakter gelişimi, etkileyici atmosferi ve heyecan dolu maceralarıyla izleyiciyi ekrana bağlayacak. Daryl Dixon'ın yeni bir dünyada yaşadığı zorluklarla mücadele ettiği bu dizi, The Walking Dead evrenine yeni bir soluk getiriyor.
Yeşil simge bölümü daha önce seyrettiğinizi gösterir. Simgeye tıklayarak seyretmedim olarak değiştirebilirsiniz.
Kırmızı simge bölümü seyretmediğinizi gösterir. Simgeye tıklayarak seyrettim olarak değiştirebilirsiniz.