ÜYE OLUN Üye Girişi
The Planets

The Planets

10 / 10.0 (10464 oy)
IMDB: 9.1
Bu sayfadaki bilgileri arkadaşlarınız ile Paylaşabilirsiniz.
6 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@n0social 6 ay önce
Eğer şu kısacık hayatınızda gerçekten neden buradayız buraya nasıl geldik gibi sorulara cevap arıyorsanız bu dizi size evren ve gezegenlerin oluşumu h... [Devamını gör..]
Eğer şu kısacık hayatınızda gerçekten neden buradayız buraya nasıl geldik gibi sorulara cevap arıyorsanız bu dizi size evren ve gezegenlerin oluşumu hakkında çok yararlı bilgiler sunuyor belki hayatınızdaki bu önemli sorular için size güzel ipuçları verir.
@jasumin 8 ay önce
Çok şey kattın bana.. teşekkür ederim her şey için..
@1245745___ibrahim 1 yıl önce
Güneş sistemimiz ve gezegenler ile ilgili bugüne kadar izlediğim en iyi belgesel dizisi. Görsellik muhteşem seviyede, müzikler çok başarılı ve Brain C... [Devamını gör..]
Güneş sistemimiz ve gezegenler ile ilgili bugüne kadar izlediğim en iyi belgesel dizisi. Görsellik muhteşem seviyede, müzikler çok başarılı ve Brain Coxun efsane anlatımıyla tam bir bilim şöleni. Mutlaka izlenmeli, izlettirilmeli. İyi seyirler 10/10.
@medusa.austenzede 1 yıl önce
Muhteşem bir belgeseldi kesinlikle ama kesinlikle izleyin. Size görsel bir şölen sunmasını bir kenara bırakıyorum her bölümünü sunucu çok etkileyici b... [Devamını gör..]
Muhteşem bir belgeseldi kesinlikle ama kesinlikle izleyin. Size görsel bir şölen sunmasını bir kenara bırakıyorum her bölümünü sunucu çok etkileyici bir şekilde anlatıyor hiç sıkılmıyorsunuz.Ayrıca gezegenlere gönderilen sondaların çektiği görüntüler çok güzeldi. Son olarak son bölümde sunucunun bir cümlesi beni çok etkiledi buraya bırakmak istiyorum.
"Uzayın karanlık bir köşesinde sekiz tane ufacık kaya, buz ve gazın en azından bir dünyada yaşam olsun diye çabalayışının hikayesi..."
@sobernow 2 yıl önce
Uzay konusu ilgisini çeken herkes için güzel. Pluton'dan bahsetmeyecek diye korktum ancak son bölümde bol bol bahsediyor.
@ebaba 2 yıl önce
Ben 2019 da izlemiştim. Çok keyifli bir belgesel. Ama benim izlediğim 5 bölümden oluşuyordu. (!??) Sitede 3 bölüm olarak var. BBC 'nin belgeselleri sa... [Devamını gör..]
Ben 2019 da izlemiştim. Çok keyifli bir belgesel. Ama benim izlediğim 5 bölümden oluşuyordu. (!??) Sitede 3 bölüm olarak var. BBC 'nin belgeselleri sadece belgesel olarak yapılmıyor zaten, orta ve lise dereceli okullarda ders olarak da işleniyor. mümkün olan en yüksek çözünürlükte izleyin derim.
@seda boz 1 yıl önce
Evet seven worlds one planeti neredeyse 3 senedir izletiyorum çocuklara :) güzel bir yorum olmuş.
The Planets
The Planets'un yayınlanan son bölümü
Profesör Brian Cox, güneş sistemimizi oluşturan sekiz görkemli gezegenin ve dünyanın dramatik varoluş hikâyesini araştırıyor. Belgesel bize güneş sisteminin diğer üyelerinde neler olduğunu ve 4,5 milyar yaşındaki ailenin 8 üyesini bizlerle tanıştırıyor.
Yeşil simge bölümü daha önce seyrettiğinizi gösterir. Simgeye tıklayarak seyretmedim olarak değiştirebilirsiniz.
Kırmızı simge bölümü seyretmediğinizi gösterir. Simgeye tıklayarak seyrettim olarak değiştirebilirsiniz.