ÜYE OLUN Üye Girişi
Sky High: The Series

Sky High: The Series Sınır Yok, Hasta el cielo: La serie

9 / 10.0 (3 oy)
IMDB: 0
Bu sayfadaki bilgileri arkadaşlarınız ile Paylaşabilirsiniz.
2 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@dizifav 2 ay önce
2020'de çıkan filmin hem aynı olayları hemde sonrasında gelişen olaylar yer alıyor dizide ama bence dizi daha iyi filmde 2 saate çok şey sığdırmaya ça... [Devamını gör..]
2020'de çıkan filmin hem aynı olayları hemde sonrasında gelişen olaylar yer alıyor dizide ama bence dizi daha iyi filmde 2 saate çok şey sığdırmaya çalışmışlar. Oyuncularda aynı hatta köpek bile.
@dizifav 2 ay önce
@escobar-pabloo Filmin ismi: Sky High - Hasta el cielo
@escobar-pabloo 2 ay önce
2020 de çıkan filmin ismi ne
@dizifav 2 ay önce
İspanyollar iyi alıştı çalıp çırpmaya, hayır senaristler baya da iyi yazıyor sahneleri doğuştan hırsızlık ruhlarında var her halde. Klasik İspanyol ak... [Devamını gör..]
İspanyollar iyi alıştı çalıp çırpmaya, hayır senaristler baya da iyi yazıyor sahneleri doğuştan hırsızlık ruhlarında var her halde. Klasik İspanyol aksiyon, gelirim, dram, olan heyecanı hiç düşmeyen, heyecan olmayan yerlerde de boş diyaloglarla sıkmayan, fazla detay çekmeyen çerezlik, tatlı yerken izlemelik bir dizi vakit geçirmek için izlenir çünkü sıkmıyor ve sarıyor.
Bir dizi de daha ''kimin eli kimin cebinde, kimin cebi kimin elinde'' anlamaya çalıştık :D Keyifli seyirler.
Sky High: The Series
Sky High: The Series'un yayınlanan son bölümü
Bir gece yarısı aldığı telefonla Sole'nin kaderi değişir: Bir gangster çetesinin lideri olan kocası Ángel'in öldüğünü öğrenen Sole, bir gecede bakması gereken bir oğlu ve başına geçmesi gereken pek çok sorunlu işi olan genç bir dul kadına dönüşür. Madrid'deki en büyük çalıntı mal kaçakçılarından birisi olan babası Rogelio'nun himayesine girmek istemediği için hayatını kendi başına kazanmaya karar verir. Sole bu zorlu serüvende kaderini belirleyen ölümlerin ardındaki gizemi çözmesine yardım edecek yeni dostlar kazanırken, yeniden eski günlerdeki gibi iddialı soygunlar gerçekleştirebilmek için hırsızlar çetesiyle temaslar kurup güvenlerini kazanmayı da başarır. Ancak çıktığı bu yolda hem polis hem de rekabet etmek zorunda kalacağı farklı mafyalar yüzünden pek çok zorluk onu beklemektedir.
Yeşil simge bölümü daha önce seyrettiğinizi gösterir. Simgeye tıklayarak seyretmedim olarak değiştirebilirsiniz.
Kırmızı simge bölümü seyretmediğinizi gösterir. Simgeye tıklayarak seyrettim olarak değiştirebilirsiniz.