ÜYE OLUN Üye Girişi
Miseducation

Miseducation

0 / 10.0 (0 oy)
IMDB: 6.3
Bu sayfadaki bilgileri arkadaşlarınız ile Paylaşabilirsiniz.
0 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
Miseducation
Miseducation'un yayınlanan son bölümü
Miseducation, halk önünde yaşadığı bir rezillik sonrasında sosyal medya fenomeni olmak isteyen bir genç kızın hikayesini anlatıyor. Hedefi sosyal statüsünü yeniden elde etmek olan genç kız, küçük bir kasaba üniversitesine kaydolur. Burada beklentisi, yeniden popüler olmak ve sosyal medya dünyasında tekrar zirveye çıkmaktır. Ancak, onu bekleyenler düşündüğü gibi olmayacaktır.

Miseducation, genç kızın popülerlik kovalamacasının ardında yatan gerçekleri ve hayatın ona öğreteceği dersleri keşfetme sürecine odaklanıyor. Küçük kasaba üniversitesinde, genç kız kendini yeni arkadaşlıklar, beklenmedik aşklar ve sürpriz dönüşlerin içinde bulur. Ancak, sosyal medya fenomenliği ile gerçek yaşam arasındaki farkları deneyimledikçe, gerçek değerlerin ne olduğunu sorgulamaya başlar.

Miseducation, sosyal medyanın yüzeyine odaklanarak, modern yaşamın yanılsamalarını ve insanların internet dünyası ile gerçek dünya arasında yaşadığı çelişkileri ele alır. Pürüzsüz ve instagram filtreli hayatların ardında gerçekten ne olduğunu sorgulayan bu dizi, izleyicileri düşündürerek ve sorgulayarak, sosyal medya bağımlılığına dair önemli bir mesaj iletmektedir.
Yeşil simge bölümü daha önce seyrettiğinizi gösterir. Simgeye tıklayarak seyretmedim olarak değiştirebilirsiniz.
Kırmızı simge bölümü seyretmediğinizi gösterir. Simgeye tıklayarak seyrettim olarak değiştirebilirsiniz.