ÜYE OLUN Üye Girişi
Family Guy

Family Guy

8 / 10.0 (2430 oy)
IMDB: 8.2
Bu sayfadaki bilgileri arkadaşlarınız ile Paylaşabilirsiniz.
83 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@954197___apocalypce2 1 yıl önce
Bu çizgi seri hakkında abd de yayınlanan bir belgesel veya röportajı izlemiştim hiçbir ebeveyn çocuklarınıa izlettirmeyeceğini çok absürt kafa karıştı... [Devamını gör..]
Bu çizgi seri hakkında abd de yayınlanan bir belgesel veya röportajı izlemiştim hiçbir ebeveyn çocuklarınıa izlettirmeyeceğini çok absürt kafa karıştırıcı ve ahlak bozucu olarak nitelendirilmiş. Zaten çocukların kesinlikle izlememesi gerekiyor. Benim görüşüm ise çizgi serisinin en iyi serilerinden birisidir. Evin en akıllısı ise bir köpek, favori karakterim STEVE..
@sametto 1 yıl önce
Çok Güzel Abi Ya
@sensizolur 1 yıl önce
A-Well-a bird bird bird, bird is the word.

A-Well-a bird bird bird, well-a bird is the word.

Pa Pa Oom Mow M-Mow

Pa Pa Oom M-Mow Mow :joy::joy:
@elifalmali 1 yıl önce
Çok fazla sezon var sizce izlemeye değer mi
@1105693___iremke 11 ay önce
değer bence knk izle çok iyi diyeceğimde 11 ay önce yazmışsın şimdi görüyorum...
@wialucy 2 yıl önce
Bu diiz asla bitmiycek bunu bilin 21 yıl oldu hala yayınlanıyor xD
@bekiramahayattanbikmis 2 yıl önce
The Simpsons ve South Park'a göre çok daha samimi ve komik buluyorum. Esprileri de daha dozunda.
@401236___nisanurmtll 2 yıl önce
13 yaşlarımda haykırarak güldüğüm ama south park izledikten sonra göndermeleri ne kadar hoş olsa da güldürü şeklinin çok basit olduğunu düşündüğüm bir... [Devamını gör..]
13 yaşlarımda haykırarak güldüğüm ama south park izledikten sonra göndermeleri ne kadar hoş olsa da güldürü şeklinin çok basit olduğunu düşündüğüm bir dizi. Tabii Quagmire ve Stewie'nin yeri hep ayrıdır. Giggity giggity!
@kellyxl 2 yıl önce
4. Sezondayim her bölüm farklı bir konuyu işlemeleri gerçekten güzel oluyor. Senelerin bitiremediği yapım zaten. Ortalama 20 şer dakikalik bölümlerle ... [Devamını gör..]
4. Sezondayim her bölüm farklı bir konuyu işlemeleri gerçekten güzel oluyor. Senelerin bitiremediği yapım zaten. Ortalama 20 şer dakikalik bölümlerle yaptiginiz iş arasinda guzel soluk oluyor. Brian'ı da çok seviyorum çok efendi köpek :)

Family Guy
Family Guy'un yayınlanan son bölümü


İşlevsiz Griffin ailesinin maceralarını konu alan hasta, çarpık, politik olarak yanlış bir animasyon dizisi. Beceriksiz Peter ve uzun süredir acı çeken Lois'in üç çocuğu var. Stewie (annesini öldürmeye ve dünyayı ele geçirmeye kararlı zeki ama sadist bir bebek), Meg (kasabadaki en yaşlı ve en popüler olmayan kız) ve Chris (ortanca çocuk, çok zeki değil ama film tutkusu var.). Ailenin son üyesi Brian ise konuşan bir köpek ve bir evcil hayvandan çok daha fazlası, Martinis'i yudumlarken ve kendi yaşam sorunlarını çözerken Stewie'yi kontrol altında tutuyor.


Yetişkin çizgi dizisi olan Family Guy hikaye temeli olmayan bir hala devam etmekte ortalama 20 dakika olan 350'den fazla bölümü vardır.
Yeşil simge bölümü daha önce seyrettiğinizi gösterir. Simgeye tıklayarak seyretmedim olarak değiştirebilirsiniz.
Kırmızı simge bölümü seyretmediğinizi gösterir. Simgeye tıklayarak seyrettim olarak değiştirebilirsiniz.