ÜYE OLUN Üye Girişi
Dear Child Türkçe Dublaj

Dear Child Türkçe Dublaj Sevgili Çocuk, Liebes Kind

0 / 10.0 (0 oy)
IMDB: 7.5
Bu sayfadaki bilgileri arkadaşlarınız ile Paylaşabilirsiniz.
3 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@fb 1 hafta önce
Alman dizi ve filmleri biraz soğuk ve ağır seyirli olur ama bu çok iyi olmuş. Dizinin senaryosu gizem içinde gerilim yaratma konusunda çok başarılı, a... [Devamını gör..]
Alman dizi ve filmleri biraz soğuk ve ağır seyirli olur ama bu çok iyi olmuş. Dizinin senaryosu gizem içinde gerilim yaratma konusunda çok başarılı, akıcı ve tempolu. Çok beğendim.
@Zarif 1 hafta önce
Alman kalitesi het branşta kendini belli ediyor
@serlamek 2 hafta önce
Son zamanlarda izlediğim en akıcı sürükleyici bitmesini istemediğim efsane bir dizi umarim devami gelir.
Dear Child Türkçe Dublaj
Dear Child Türkçe Dublaj'un yayınlanan son bölümü
Dear Child, izolasyon içinde yaşayan Lena, Hannah ve Jonathan adlı iki çocuğun hikayesini anlatıyor. Bir yüksek güvenlikli evde tutulan çocuklar, belirlenmiş saatlere kadar yemek yiyor, tuvalet ihtiyaçlarını gideriyor ve disiplin kurallarına uymaktadır. Ancak, genç kız Lena bir gün kaçmayı başarır ve araba kazası sonucu hastaneye kaldırılır. Bu olay, Lena'nın ailelerinin onu bulmaya karar verdiği kâbus gibi bir gerilimin başlangıcını oluşturur. Lena'nın ailesi, 13 yıldır kayıp olan kızlarını umutsuzca aramaya devam etmektedir. Ailenin hastaneye gelmesiyle birlikte, gizemli gerçeklerin ortaya çıkmasıyla büyük bir sırrın izleri keşfedilir.

Dear Child, izolasyonun ardında gizlenen bir gerilim hikayesi olarak başlıyor. Lena'nın kaçışı ve hastaneye kaldırılmasıyla birlikte, ailenin kayıp kızlarını arayışı daha da yoğunlaşır. Karakterlerin geçmişleri ve aralarındaki bağlar açığa çıktıkça, izleyiciye büyüleyici bir gerilim deneyimi sunar. Bu gizem dolu dizi, izleyiciyi her an şaşırtacak sırlar ve dönemeçlerle doludur. Dear Child, izleyicileri çocukların zorlu yolculuğuna ve ailenin çaresiz arayışına tanık ederek, onları büyüleyici bir gerilim atmosferine çeken etkileyici bir yapım.
Yeşil simge bölümü daha önce seyrettiğinizi gösterir. Simgeye tıklayarak seyretmedim olarak değiştirebilirsiniz.
Kırmızı simge bölümü seyretmediğinizi gösterir. Simgeye tıklayarak seyrettim olarak değiştirebilirsiniz.