ÜYE OLUN Üye Girişi
Bombay My Beloved

Bombay My Beloved Sevgilim Bombay, Bambai Meri Jaan

0 / 10.0 (0 oy)
IMDB: 7.4
Bu sayfadaki bilgileri arkadaşlarınız ile Paylaşabilirsiniz.
0 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
Bombay My Beloved
Bombay My Beloved'un yayınlanan son bölümü
Bombay My Beloved, özgün bir polisiye drama dizisidir. Hikaye, Gangster Dara Kadri'nin babası İsmail Kadri'nin gözünden anlatılmaktadır. Dara'nın hayatı, ailesiyle birlikte tehlikeye atıldığında büyük bir dönüm noktasına gelir. İsmail, kendi yaşadığı sorunlara rağmen oğlunu korumak ve adaleti sağlamak için elinden geleni yapmaktadır. Ancak Dara, sadece rakipleriyle ve polisle mücadele etmekle kalmaz, aynı zamanda kendi içindeki şeytanlarla da mücadele etmek zorunda kalır.

Sezon boyunca Dara'nın, acımasız ve cesur bir gangster olarak nasıl iş zekasını kullandığını izleriz. İntikam peşinde koşarken, geçmişinin hayaletleriyle yüzleşir ve karşılaştığı zorlu durumlarla başa çıkmaya çalışır. Bombay'ın tehlikeli sokaklarında, çıkar çatışmaları ve entrikaların arasında Dara'nın hikayesini takip ederken, aynı zamanda baba-oğul ilişkisinin karmaşıklığına da şahit oluruz.

Bombay My Beloved, sürükleyici bir senaryo ve etkileyici oyunculuk performanslarıyla izleyicilere gerilim dolu bir deneyim sunuyor. Dizi, mafya dünyasının karanlık yüzünü keşfetmek isteyenler için kaçırılmaması gereken bir yapım.
Yeşil simge bölümü daha önce seyrettiğinizi gösterir. Simgeye tıklayarak seyretmedim olarak değiştirebilirsiniz.
Kırmızı simge bölümü seyretmediğinizi gösterir. Simgeye tıklayarak seyrettim olarak değiştirebilirsiniz.