ÜYE OLUN Üye Girişi
Paylaş Paylaş
Accused
Accused

Accused

10 / 10.0 (1 oy)
IMDB: 7.4
Bu sayfadaki bilgileri arkadaşlarınız ile Paylaşabilirsiniz.
2 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@shadowz 1 ay önce
Mahkeme ve yargı (savunma, iddia makamı vs.) sistemine dair dizileri ipuçları, deliller bunların çözümlemeleri, yasanın işleyişi gibi konuları dizi ve... [Devamını gör..]
Mahkeme ve yargı (savunma, iddia makamı vs.) sistemine dair dizileri ipuçları, deliller bunların çözümlemeleri, yasanın işleyişi gibi konuları dizi ve filmlerde izlemekten keyif alan biri olarak konuyu merak ettim başlığı okuyup hiçbir şey anlamayınca da dizinin konusunu öğrenip ilgilenenler için aşağıya yazdım. Orijinali 2010-2012 yılları arasında 2 sezon olarak aynı ismle yayınlanmış bir İngiliz dizisinin ABD uyarlaması olarak gösterilecek. Ayrıca bölümler birbirinden bağımsız olabilir ama yeni başladığı için henüz seyretmedim bölümlerin gelmesini bekleyeceğim.

*Dizide sanığın neyle suçlandığını veya neden orada oldukları hakkında hiçbir bilgilerinin olmadığı bir mahkeme salonunda başlayacak ve her bölümde farklı bir oyuncu kadrosuyla devam edecek. Seyircilerse sanıkların mahkemeye nasıl çıktıklarını öğrenirken her bir sanığın bakış açısından geçmişe dönüşlerle olayları keşfedecekler.
@dizifav 1 ay önce
Anladığım kadarıyla 3 bölümde de farklı kişilerin hayatlarını işliycek, dizi hakkında hiçbir şey bulamamda cabası. İlk bölüme gelicek olursam, anlayan... [Devamını gör..]
Anladığım kadarıyla 3 bölümde de farklı kişilerin hayatlarını işliycek, dizi hakkında hiçbir şey bulamamda cabası. İlk bölüme gelicek olursam, anlayana inanılmaz anlamlı bir bölümdü ailenin önemi, okullarda yapılan psikolojik şiddet vb. Scoot karakteri kim bulamadım ama gerçekten iyi bir oyuncuymuş, fikrimce oynaması çok zor bi baba karakterini bu kadar iyi geçirebilmesi bölümün içine daha da çekti. Hikaye işleyişi de gayet iyiydi çünkü bazı dizilerde flashback sahneleri çok karmaşık olabiliyor, ne zaman eski zaman, ne zaman şimdi ki zaman anlamak bir hayli zor olabiliyordu ama bu dizide öyle değil. Son olarak dava sahnesinde silahların tek tek parasını sayması ve iki tane lise çağında ki çoçuğun bu kadar rahat silah temin etmelerine umarım dikkat çekilir.
Accused
Accused'un yayınlanan son bölümü
146 / 5.000
Çeviri sonuçları
Çeviri sonucu
Sıradan insanların, geri dönmek için çok geç olana kadar bir yanlış dönüşün diğerine yol açtığı olağanüstü durumlara kapılmalarını anlatıyor.
Yeşil simge bölümü daha önce seyrettiğinizi gösterir. Simgeye tıklayarak seyretmedim olarak değiştirebilirsiniz.
Kırmızı simge bölümü seyretmediğinizi gösterir. Simgeye tıklayarak seyrettim olarak değiştirebilirsiniz.